Yardım

İnternet üzerinden "Güvenli Alışveriş" nedir?

İnternet üzerinden yaptığınız alışverişlerde girmiş olduğunuz kişisel bilgiler, adres bilgileriniz ve kredi kartı bilgilerinin üçüncü kişilerin eline geçmesini engelleyen bilgi aktarımının SSL yöntemiyle güvenli bir kanal üzerinden yapıldığı alışveriştir.

“Fiziksel Ürün” nedir?

Size kargoyla gönderdiğimiz elle tutulur gözle görünür tüm ürünlerdir: Kitap, Medya, CD, DVD (film, müzik, oyun), Ayraç, Yapboz, Özgün Tablo vb.

Siteye üye olmanın faydaları nelerdir?

Sitemize üye olursanız adres ve kart bilgilerinizi kaydedebilir ve sonraki alışverişlerinizi daha hızlı ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Siteye üye nasıl olunur?

Sıkça kullandığınız bir mail adresiyle sitemize kayıt olabilirsiniz.

Üye olmanın avantajları nelerdir?

Dijital ürün satın almak ancak üyelikle mümkündür. Sitemize üye olduğunuzda, favori ürünlerinizin listenizi oluşturmanız ve tekrar tekrar girmek durumunda kaldığınız adres ve kart bilgilerinizi kaydetmeniz de mümkün olur. Böylece daha hızlı alışveriş yapabilirsiniz.

Kategoriye Yönelik Arama:

Sitemizi açtığınızda karşınıza çıkan arama çubuğundaki kategori temelli aramalarla istediğiniz sonuca daha kolay ulaşabilirsiniz

Detaylı Arama:

Detaylı Fiziksel Ürün Arama: Bu sayfada kategorilere ek olarak: anahtar kelimeler, eser adı, yazar, sanatçı, editör, çevirmen gibi sözcüklerle de arama yapma olanağınız vardır.

Satın Alma Aşamaları

  • Ürünün sepete eklenmesi
  • Sepetimdekilerin satın alınması
  • Adres bilgilerinin girilmesi
  • Ödeme bilgilerinin girilmesi
  • Siparişinizi onaylayın
  • Siparişiniz alınmıştır ekranı ve takip için e-posta gönderimi
  • Sipariş takip ekranı (Hesap ayarlarının altında ya da anasayfada üst barda)

Alışveriş Sepeti Kullanımı

Sağ üstte bulunan sepetim butonuyla sepetinizin üç farklı durumuyla karşılaşabilirsiniz.
  • Fiziksel Ürün Sepeti
  • Dijital Ürün Sepeti
  • Ortak Ürün Sepeti

Siparişlerimi nereden görebilirim?

Eğer kayıtlı üyeyseniz hesap ayarları sekmesinden, anonim alışveriş yapmışsanız sipariş takibi linkindeki yere sipariş kodunu girerek durumdan haberdar olabilirsiniz.

Siparişimi iptal etmek istiyorum.

Mevcut siparişinizi iptal etmek için, kayıtlı üyeyseniz hesap ayarları sekmesinden, anonim alışveriş yapmışsanız sipariş takibi linkindeki yer alan kutucuğa sipariş kodunuzu girdikten sonra çıkan açıklamaya tıklayarak iptal işlemini gerçekleştirmeniz mümkündür.
Kapıda ödeme seçeneğimiz yoktur. 6000 TL ve üzeri alışverişlerinizde kredi kartına taksit seçeneğimiz mevcuttur. Havale yapabileceğiniz bankalar ise şu şekilde: GARANTİ BANKASI İVEDİK ORGANİZE SAN.ŞB Şube Kodu: 0533 Hesap No: 6204010 Hesap Sahibi:Arkadaş Yayıncılık Paz.İnş.Taah. ve Dış Tic.Ltd.Şti. IBAN: TR490006200053300006204010
6000 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti tarafımızca karşılanmaktadır.